Адреса:
02152, м.Київ,
вул.Серафимовича, 3-А

Контактні телефони:
(044) 550-13-79
(044) 550-13-94

Телефон-факс:
(044) 550-13-09

E-mail:

Головна

КИЇВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР
УКРАЇНСЬКОГО ФОЛЬКЛОРУ

“БЕРЕГИНЯ” - одна з найулюбленіших богинь українського народу язичницьких часів, богиня добра і захисту людей від всілякого зла.

“БЕРЕГИНЯ” в сучасному тлумаченні означає духовну та культурну спадщину нашого народу.

Київський академічний театр українського фольклору “Берегиня” – один з небагатьох професійних колективів, що взяв за основу своєї діяльності аутентичний фольклор України – народні пісні, танці, обряди, що віками супроводжували побут українців.

Театр народився в 1983 році як експериментальний ансамбль “Голосухи” під керівництвом свого беззмінного лідера – наразі народного артиста України Миколи Олександровича Буравського, колектив театру вписав немало цінних сторінок в історію культури України. Вперше з театральної сцени були дохідливо, з документальною точністю показані обряди та побутові сценки з життя народу: весілля, дівочі гадання, проводи та зустріч чумаків, відновлені масляні та купальські гуляння, різдвяні колядки та вертеп, ярмаркові веселощі... Значну частину в репертуарі театру займає тема запорізького козацтва – гордості нашої історії.

За 20 з лишком років театр об`їхав десятки країн світу, достойно презентуючи свою національну культуру та одночасно збагачуючи свій репертуар кращими зразками зарубіжного фольклору. “Берегиня” є Лауреатом багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів.

Сьогодні театр “Берегиня” активно працює на сценічних площадках України, звучить по радіо та на телебаченні, знімається в художній фільмах та рекламних роликах. Колектив вдосконалює своє мистецтво та щедро ділиться своїми досягненнями з широким колом шанувальників.

Виступи артистів театру “Берегиня” можуть стати окрасою Вашого свята. Нас можна запросити у повному складі, або невеликими групами.


сайт создан компанией веб студия