Керівний склад:

Буравський Микола, народний артист України - художній керівник-директор

Соловей Ніна, заслужений працівник культури України – комерційний директор

Побрус Людмила – директор – розпорядник

Художньо-керівний склад:

Щербак Ігор – завідуючий художньо-постановчою частиною

Заболотна Марія – начальник костюмерної дільниці

Заварзін Михайло - балетмейстер

Мілевський Юрій – диригент оркестру

Бедратий Геннадій – звукорежисер

Головко Наталія – репетитор з класу балету

Художній керівник – директор театру

Микола Олександрович БУРАВСЬКИЙ художній керівник-директор Київсього академічного театру українського фольклору “Берегиня” Народний артист України, Лауреат міжнародної премії (Корея –1996р), музикознавець, фольклорист; громадський діяч – депутат Дніпровської районної Ради м. Києва двох скликань; Генерал-хорунжий Війська Запорозького;

Нагороджений: Медаллю Всеукраїнського товариства “Просвіта” – “Будівничий України”, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною відзнакою Міністерства культури і мистецтв України “За значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва”.

Хто дивиться вглиб, бачить уперед. Для Миколи Олександровича фольклор не архаїка, не віджила старовина. Це життєстверджуюче мистецтво, у якому відтворені художнє мислення і світобачення народу, його морально – етичні принципи, його образна символіка, поетична натура, позитивна енергетика і духовність, що передаються людям і ніколи не старіють. Матеріали для своїх програм Микола БУРАВСЬКИЙ черпає з народних джерел: записує і розшифровує пісні, складає на їх основі сценарії, втілює у сценічне дійство і повертає народу у вигляді театралізованих фольклорних вистав.

Він ініціатор створення нового напрямку у професіональному мистецтві – фольклорного театру, у якому воєдино поєднані слово, пісня, музика, обрядове дійство, танець, і який має глибоке коріння у народній драматургії.

Праця митця вражає масштабністю, багатовекторністю, глибиною вивчення і відтворення фольклорної спадщини у розмаїтті її сценічних форм і стилів. В одній особі він і диригент–хормейстер, і режисер–постановник, і артист, і музикант, і фольклорист–етнограф, і педагог–наставник, вихователь молоді, і дипломат, який виконує важливу культурно–мистецьку місію за межами нашої держави.

Він належить до когорти тих діячів, які визначають собою обличчя українського національного мистецтва на межі тисячоліть.

М.О. Буравський добре розуміє, яка відповідальність покладена на нього і його колектив, щоб зберегти для нащадків те краще, що залишили нам попередні покоління. І “Берегиня“ непорушно стоїть на сторожі правічних надбань нашого народу.